رنگ سال 2021-1400 پانتون

رنگ سال 2021-1400 پانتون – سال 2020 سال بسیار پر استرس با اتفاقات ناگوار برای مردم جهان بوده و وجود بیماری ناشناخته که همه را درگیر کرده است و مردم به دنبال یک خبر خوش و یک اتفاق خوب هستند تا این همه نگرانی را از خود دور کنند. هرساله رنگ سال را بر اساس اتفاقات پیرامون انتخاب می کنند و قطعا رنگ سال 2021 با ید یک رنگ شاد باشد تا حال روحی روانی مردم تغییر کرده و همه سرزنده و خوشحال باشند. در این مقاله از فروشگاه اینترنتی لوازم دکوری و اکسسوری ارون هوم رنگ سال 2021-1400 بحث خواهیم کرد.

معرفی رنگ سال 2021-1400 مد نیویورک و لندن

 

رنگ سال 2021-1400 موسسه پانتون

رنگ سال 2021-1400 موسسه پانتون

شاید باور آن مشکل باشد اما مجموعه رنگ سال 2021  پانتون از راه رسید. آمدن سری رنگ های پانتون نشانه فصلی جدید است که در این مورد باید گفت که تغیرات جدیدی نیز در راه است. بزرگترین تولید کنندگان رنگ در اروپا و ایالات متحده به ترتیب سالانه این مسیر را طی می کنند و سعی می کنند پالت هایی را که الهام بخش طراحان هستند پیش بینی کنند. در این چند سال رنگ های مختلفی انتخاب شده اند و طراحان لباس و دکوراسیون تولیدات خود را بیشتر با توجه به این رنگ ها عرضه کرده اند امسال هم منتظر اعلام رنگ سال 2021هستند تا طراحی هایی بر اساس این رنگ برای مد انجام دهند.

فصل گذشته موسسه پانتون رنگ هایی را معرفی کرد که به عنوان رنگ های موقر و سنگین شناخته می شدند؛ رنگ هایی که حتی با گذشت سال ها کهنه نمی شوند و نشانی از پایداری و مخالف با سبک سری بودند.

امسال نیز ما انتظار موردی مشابه پارسال را می کشیدیم، اما مجموعه رنگ سال 2021 پانتون بر خلاف سال پیش پر از رنگ های مثبت و شاد بودند.

رنگ های سال 2021 – 1400 روشن زیبا

مجموعه رنگ سال 2021 پانتون

مجموعه رنگ سال 2021 پانتون

مرجان سوخته

پانتون رنگ مرجان سوخته را رنگی شاعرانه توصیف می کند، که به این معنی است که این رنگ حس و حالی دوستانه، زنده، و اجتماعی دارد. رنگی شاد که هر کسی را به خود جذب می کند. این رنگ در مجموعه رنگ سال 2021 در بهار، برای این طراحی شده است که اهمیت روابط دوستانه را به ما یاد آوری کند.

پیروت رنگ سال 2021-1400

پیروت اولین رنگ هفته مد لندن بود. طبق گفته پانتون این رنگ ظریف و تا حدودی شفاف، تناقض زیبایی با همراهی هر رنگ دیگری ایجاد می کند. این رنگ از مجموعه رنگ سال 2021 پانتون بسیار زیبنده و همینطور بسیار جذاب برای لباس های نرم به شمار می رفت.

رنگ سال 2021-1400 موسسه پانتونرنگ سال 2021-1400 موسسه پانتون

رنگ سال 2021-1400 موسسه پانتون

رز بنفش

رنگ بنفش همیشه تاثیر جادویی داشته است که این امر برای این رنگ نیز صدق می کند. همانطور که پانتون به درستی ادعا می کند، این رنگ پیام آور سحر و جادو است. این رنگ جدای از حس جادویی خود، بسیار رویایی و آسمانی نیز به نظر می رسد. یکی از زیبا ترین لباس های امسال که توسط ویکتوریا بکهام به نمایش در آمد، خیره کنندگی خود را با استفاده از رنگ رز بنفش مجموعه رنگ سال 2021 پانتون دو چندان نمود.

شیشه ساحلی رنگ سال 2021-1400

موسسه پانتون برای رنگ شیشه ساحلی توصیفی بسیار شاعرانه دارد: “رنگی که توسط امواج و جریان آب فرو ریخته است.” این رنگ حس و حال اقیانوس را بر می انگیزد، اما به صورتی که آرامش و وقار خود را در کنار دیگر رنگ های بهار 2021 حفظ می کند.

خاکستر سبز

خاکستر سبز در هفته مد نیویورک به نمایش در آمد که به صورت غیر قابل انکاری مشابه رنگ ساحل شیشه ای در هفته مد لندن بود. با این حال این رنگ کمی گرم تر، سبز تر و با حس و حال نعنایی به نمایش گذاشته شد.

سرولیون (آبی نیلی) رنگ سال 2021-1400

تا این جای کار رنگ سرولیون ملایم ترین رنگ بهار در مجموعه رنگ سال 2021 پانتون می باشد. این طیف زیبا و ظریف آبی، مشابه رنگ آسمان در یک روز صاف آفتابی می باشد. از آن دست رنگ هایی که شادی و راحتی را همزمان، با ظرافت زیبایی ارائه می کند.

نورانی

همانطور که از نام آن می توان حدس زد، انتظار رنگی زرد و روشن که لبخند را به لبان شما هدیه می کند باید داشته باشید. این رنگ زرد زیبا که پانتون در مجموعه رنگ سال 2021 خود آن را رنگی مثبت، دوستانه و شاد توصیف می کند، حضور خود را در ران وی لندن و نیویورک به نمایش گذاشت.

نیلی بانتینگ

رنگ آبی کلاسیک ممکن است از رنگ های برتر سال 2020 باشد، اما برای بهار و تابستان 2021 رنگ های آبی کمی عقب نشستند. با این حال کاملا از دور خارج نشدند. این بار در مجموعه رنگ سال 1400 پانتون، ما رنگ های آبی را شاهد بودیم که یاد آور طبیعت بودند. برای شروع، رنگ نیلی بانتینگ را می توان نام برد که نام آن از گونه ای پرنده برگرفته شده است و رنگی پویا و بسیار شاد است.

رنگ سال 2021-1400 موسسه پانتون

رنگ سال 2021-1400 موسسه پانتون

آبی فرانسوی

رنگ آبی فرانسوی حس و حال هفته مد نیویورک را به پاریس برد! رنگی که در میان مجموعه رنگ سال 2021 پانتون لقب “پر جنب و جوش” را از آن خود کرد. با این حال، در مقایسه با رنگ های دیگر بهار 1400 ما این رنگ را بسیار کاربردی و آرامش بخش می دانیم.

آبی مرجانی رنگ سال 2021-1400

آبی مرجانی رنگی است خیال پردازانه! همانطور که پانتون به زیبایی آن را توصیف می کند: “یاد آور جزیره ای گرمسیری در دریا.” با وجود نزدیک شدن به اتمام بهار، بسیار امیدواریم که این فانتزی ها جلوه زنده ای به خود بگیرند، حتی اگر نه، بهتر است که این رنگ را در کمد خود به عنوان یادواره ای دلچسب داشته باشیم.

آبشار مذاب

رنگ های قرمز روشن، عمده رنگ های پانتون را در مجموعه رنگ سال 1400 در فصل بهار تشکیل می داند، به همین دلیل رنگ آبشار مذاب در این میان بسیار خود نمایی می کرد. موسسه رنگ پانتون این رنگ را “رنگی آتشین و ذوب شده که نشانگر انرژی است” توصیف کرد. بر خلاف تیرگی خود، این رنگ گرم و پر انرژی بود که تعادل را بین رنگ های سرد این فصل را حفظ می کرد.

زنگار رنگ سال 2021-1400

چنین رنگ هایی همیشه به دلیل ایجاد فضای پاییزی در میان رنگ های بهاره بسیار محبوب بوده اند. اون پانتون اقرار می کند که این رنگ در مجموعه رنگ سال 2021 نشانه ای از برگ های پاییزی و بدون ارتباط با شاخصه های رنگ های بهاری است. هرچند که با رنگ های صورتی ملایم و رنگ های مرجانی هماهنگی بسیار زیبایی دارد، رنگ راست (زنگار) رنگی خنثی به شمار می رود که با هر نوع رنگی به خوبی ست می شود.

نارنجی اخرایی

نارنجی اخرایی در لندن به نمایش درآمد که پانتون در مورد آن اینگونه توضیح می دهد: “این طیف نارجی فصول را جا به جا می کند، شاید دلیل این امر، زمینه گرمیست که در خود دارد.” رنگ های نارنجی اغلب بسیار قوی هستند، اما این رنگ نارنجی اخری ای با طیف ملایمی که دارد گزینه ای مناسب برای مجموعه رنگ سال 2021 و سال 1400 پانتون به شمار می رود.

گل همیشه بهار

رنگ گل همیشه بهار را در ران وی لندن و نیویورک همه جا می توانستیم ببینیم. رنگ نارنجی طلایی که پانتون آن را طیفی گرم با حضور آرام بخش توصیف کرد. اما تنها اندکی حرارت زیادی برای قرار گرفتن در طیف رنگی اصلی داشت، با این حال هنوز هم همان نرمی و لطافت خود را حفظ کرده بود.

ارکید ارغوانی رنگ سال 2021-1400

ارکید ارغوانی رنگی است که بر گرفته از عصاینگر ترین گل طبیعت می باشد. این رنگ بسیار خاص، ترکیبی از انرژی و غرابت است. درحالی که هر کسی از این رنگ در لباس خود می تواند به زیبایی استفاده کند، اما پوشیدن تمامی لباس ها به این رنگ شخصیت جسوری می طلبد.

سوربت تمشک

سوربت تمشک یکی از دراماتیک ترین رنگ ها در مجموعه بهاره رنگ سال 2021 پانتون به شمار می رود. رنگی بسیار روشن و بسیار پر انرژی! موسسه رنگ آن را با استفاده از افعالی همچون “انرژی فوق العاده” توصیف می کند. چنین رنگ پر نشاطی قطعا جلب توجه زیادی به همراه خواهد داشت، مخصوصا اگر سرتا سر این رنگ را پوشیده باشید.

فلفل دلمه ای

رنگ سبز فلفل دلمه ای طیف مات خاصی در خود دارد که از زیر رنگ های گرم آن نشئت می گیرد. با این وجود به نسبت تمایلات گرم و مات خود، هنوز هم رنگی بسیار پر نشاط تلقی می شود. پانتون به آن “سبز باغچه ای به همراه طعمی شیرین و ماتی دلچسپ” می گوید.

نعنایی رنگ سال 2021-1400

نعنایی رنگ تازه و پرنشاط دیگری در مجموعه بهاره رنگ سال 2021 پانتون به شمار می رود که هماهنگی زیبایی با رنگ های آبی دیگر این مجموعه دارد. درست مانند گیاهی که اسم رنگ را از آن برداشته اند، این رنگ نیز بسیار خنک و نشاط آور است.

رنگ سال 2021-1400 موسسه پانتون

رنگ سال 2021-1400 موسسه پانتون

خزه ای

بسیاری از رنگ های بهاره امسال الهام گرفته شده از طبیعت بودند، در نتیجه منطقی است که از کلیدی ترین رنگ ها بین آن ها رنگ سبز خزه ای باشد. این رنگ طیفی از سبز خاکی است که با مقداری رنگ قهوه ای در بطن خود، کاملا رنگی خنثی می سازد.

رنگ جوهر

رنگی بالا تر از سیاهی نیست، رنگی بدون رنگ که در نقطه مقابل رنگ های شاد این فصل قرار گرفته بود، که در تمامی ران وی های امسال مشاهده می شد. هرچند که رنگ جوهر در مجموعه رنگ سال 2021 پانتون رنگی تیره از طیف آبی و مشکی معرفی شد، اما ما چیزی بیش از مشکی در آن مشاهده نکردیم! این رنگ در محیط شهری چون نیویورک بسیار بجا بود و همینطور ما نیز نسبت به رنگ های آبی تیره سال های گذشته این رنگ را بیشتر پسندیدیم.

شب قطبی

تیره ترین رنگ خنثی در هفته مد لندن از مجموعه رنگ سال 1400 آبی گرگ و میش بود، که پانتون آن را “عمیقا تیره و آرامبخش” می خواند. این رنگ از معدود رنگ هایی بود که به ما اهمیت کاربردی بودن رنگ ها را که در فصل پیش ارائه شده بودند، یاد آوری می کرد.

رنگ سال 2021-1400 موسسه پانتون

رنگ سال 2021-1400 موسسه پانتون

خاکستری کامل

طبیعتا جای تعجب نیست که رنگ خاکستری در هفته مد لندن و نیویورک حضور داشته باشد. پانتون توضیح می دهد که خاکستری کامل نشان دهنده اطمینان خاطر و قابل اتکا بودن است: “خاکستری کامل خونسردی را افزایش می دهد.” این رنگ آرام و آرامش بخش است، اما در عین حال در زیبا تر جلوه دادن رنگ های پر نشاط نقشی بسیار مهم ایفا می کند.

بید

بید یکی از رنگ های فریبده طیف خنثی می باشد که پانتون به صورت راز آلودی آن را “سایبان سبز که نهان را آشکار می سازد” تعریف می کند. این طیف چوبی مانند ما را به یاد تنه درختان می اندازد که رنگ سبز زیرین آن به جذابیتش می افزاید.

ماکیاتو

ماکیاتو چیزی بیش از قهوه محبوبی است که در کافی شاپ سفارش می دهیم، این طیف رنگ کرمی-قهوه ای آغشته به گرما می باشد، که طیف کمی از کارامل را در خود جای داده و مخصوصا با رنگ های گرم تر این فصل بسیار همخوانی دارد.

غبار کویر

قهوه ای کمرنگ غبار کویر کاملا به درستی نام گذاری شده است. بار دیگر پانتون با طبعی شاعرانه رنگ را به این صورت توصیف می کند: “تصاویری از حرکت شن ریزه های بیابان.” با توجه به وارد شدن تدریجی به تابستان، این رنگ انتخاب مناسبی در بین رنگ های بکر در مجموعه رنگ سال 2021 پانتون است، و همینطور به خوبی با رنگ آبی مرجانی ست می شود.

کره ای

رنگ کرمی متمایل به سفیدی که به هارمونی خاصی با رنگ های شاد تر دارد. این رنگ توسط پانتون با سه صفت نرم، بدون دردسر و خوشمزه توصیف شده است! رنگی که سفید مطلق نیست اما لطافت رنگ سفید را به ارث می برد

نفس کودک رنگ سال 2021-1400

نفس کودک نیز رنگی متمایل به سفید است که در هفته مد لندن از مجموعه رنگ سال 2021 پانتون به نمایش گذاشته شد. این رنگ کمی شفاف تر از رنگ کره ای می باشد که در هفته مد نیویورک به نمایش درامد و پانتون آن را “سبک تر از باد” توصیف کرد. همچنین کمی خشکی در پیچیدگی رنگ نفس کودک وجود دارد.

مطلب مرتبط رنگ سال از فروشگاه اینترنتی و طراحی دکوراسیون ارون هوم …

دکوراسیون منزل هماهنگ با رنگ سال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *