جذب عشق و خواب آرام با فنگ شویی در اتاق خواب

جذب عشق و خواب آرام با فنگ شویی در اتاق خواب

جذب عشق و خواب آرام با فنگ شویی در اتاق خواب

جذب عشق و خواب آرام با فنگ شویی در اتاق خواب – در علم فنگ شویی مهمترین بخش از خانه به حساب می آید و فلسفه ای قوی دارد که بایستی خیلی هوشمندانه و باوسواسیت خاصی از اصول فنگ شویی در اتاق خوابتان استفاده کنید زیرا که داشتن خوابی آرام و لذت بخش سلامت و شادابی شما را صدچنان کرده و هر گاه در وضعیت منفعلتری در هنگام خواب قرار بگیرید در روابط و عشق بین همسرتان نیز تاثیر شگرفتی خواهد داشت و  واقعا تحت تاثیر تمام انرژی های مثبت در اتاق خواب قرار خواهید گرفت.

فروشگاه اینترنتی لوازم اکسسوری ارون هوم قصد دارد در این مقاله رازهایی را در مورد علم فنگ شویی و قوانین آن در اتاق خواب و جذب انرژی و عشق و آرامش با شما در میان بگذارد پس با ارون هوم تا پایان این مقاله همراه شوید و زندگیتان را دگرگون کنید اگر به دنبال ارامش و جذب عشق همسرتان هستید.

اصول قرارگرفتن تخت خواب در فنگ شویی

اصول قرارگرفتن تخت خواب در فنگ شویی

اصول قرارگرفتن تخت خواب در فنگ شویی

سعی کنید تا جایی که فضای اتاق به شما اجازه میدهد تخت را در راستای درب اتاق قرار ندهید! یعنی قسمت پايين تخت، قسمتی که پايمان را قرار می دهيم هرگز نمی بايست به سمت در باشد زیرا درب اتاق، محل ورود انرژی زیادی است و اگر شما مستقیما در جریان این انرژی قرار بگیرید، آرامش مورد نیاز برای خوابیدن را از دست می دهید.

اما اگر به هر دلیلی مجبور هستید که تخت را در راستای درب قرار دهید، یا اکسسوری مثل گوی کریستالی فنگ شویی پشت درب آویزان کنید و یا پاف اتومان پایین تخت بگذارید تا اثر انرژی های وارد شده را کاهش دهند.

ایجاد هماهنگی و تعادل در دو طرف تخت

ایجاد هماهنگی و تعادل در دو طرف تخت

ایجاد هماهنگی و تعادل در دو طرف تخت

اگر کناره تخت خوابتان هم در کنار ديوار است، بايد فاصله مشابه ۳ تا ۵ سانتی متر را بين تخت و ديوار قرار بدهيد (اين اندازه از مقياس چينی که به قسمتهای يين و يانگ تقسيم شده بدست آمده است).

همیشه سعی کنید که لوازم اتاق خواب خود را در دو طرف تخت به گونه ای چیدمان کنید که تعادل در اتاق حفظ شود. در واقع تعادل اتاق خواب می ‌تواند در حفظ روابط فردی هم موثر باشد. این یعنی حتی گاهی لازم است که نور دو آباژور کنار تخت هم شبیه هم و ملایم باشد. این تعادل برای ایجاد مرکزیت در فضا و همین طور یک ارتباط مساوی و متعادل در اتاق‌ های دو نفره، بسیار مهم است و این به ایجاد فضا و هماهنگی برای شما و رابطه شما کمک می کند.

پس برای ایجاد تعادل و انتقال آرامش، متخصصان فنگ شویی پیشنهاد می دهند که برخی از وسایل مانند پاتختی، پاف، آباژور و یا کوسن های تخت را به صورت جفت و یکسان خریداری کنید و آن ها را به صورت متقارن چیدمان کنید.

آینه را روبروی تخت قرار ندهید

آیینه را روبروی تخت قرار ندهید

آیینه را روبروی تخت قرار ندهید

در قانون فنگ شویی هرگز نباید آينه يا ميز آينه دار را (در صورتيکه که در هنگام دراز کشيدن روي تختخواب بتوانيد تصوير خود را در آن ببينيد) روبروي تخت خواب قرار ندهيد زیرا که از نظر فنگ شویی، آینه نمادی از انرژی مضاعف است و باید از اتاق خواب دور باشد تا زود‌تر و راحت‌ تر به آرامش برسید.

اما اگر آينه خيلي بالا قرار گرفته باشد مشکلي ايجاد نمي کند، ميتوانيد آينه را به جاي ديگري منتقل کنيد يا هر شب قبل از خوابيدن آن را با پارچه اي بپوشانيد.

تخت را زیر پنجره قرار ندهید

تخت را زیر پنجره قرار ندهید

تخت را زیر پنجره قرار ندهید

به غیر از درب اتاق، پنجره نیز یکی از محل های ورود و خروج انرژی چی (Chi) در فنگ شویی است که اگر در معرض آن قرار بگیرید، خوابتان را مختل می کند. البته به غیر از این انرژی، سر و صدا و بادی که از درز و فاصله پنجره ها عبور می کنند، نیز آرامشتان را بر هم می زنند.

بنابراین یا تخت را زیر پنجره قرار ندهید و یا پنجره را به خوبی درز گیری کنید و از پرده نسبتا ضخیم برای آن استفاده کنید.

 عنصر آب و گیاه را از اتاق خواب خارج کنید

 عنصر آب و گیاه را از اتاق خواب خارج کنید

عنصر آب و گیاه را از اتاق خواب خارج کنید

در علم فنگ شویی، آب و گیاهان دارای انرژی فعال یانگ می باشند و وجود آن ها در اتاق خواب که نیاز به آرامش و سکون دارد، مناسب نیست و انرژی بالای آن ممکن است خواب را از شما بگیرد، پس بهتر است که آکواریوم و گیاهان و گلدان را در این بخش از خانه خود استفاده نکنید.

کتاب و کتابخانه را به اتاق خواب وارد نکنید

کتاب و کتابخانه را به اتاق خواب وارد نکنید

کتاب و کتابخانه را به اتاق خواب وارد نکنید

کتابی که هم اکنون در شبانه شما می خوانید اشکالی ندارد. ما در مورد داشتن تعداد زیادی کتاب یا قفسه کتاب یا کتابخانه در اتاق خواب صحبت می کنیم. بودن کتابخانه در اتاق خواب، یکی از نشانه های فنگ شویی بَد در آن است. زیرا متخصصان فنگ شویی معتقدند که آن ها انرژی فعالی دارند و آرامشتان را قبل از خواب بر هم می زنند کتاب ها انرژی فعال هستند و ذهن ما را تحریک می کنند. برای خواب آرامش بخش تر، سعی کنید کتاب ها را از اتاق خواب بیرون بکشید.

در اتاق خواب تلویزیون نگذارید

در اتاق خواب تلویزیون نگذارید

در اتاق خواب تلویزیون نگذارید

اگر  از دوست داران تماشای فیلم هستید، به اصول فنگ ‌شویی نیز مقید هستید باید بین این دو یکی را انتخاب کنید. چرا که بنا بر قوانین فنگ‌ شویی استفاده از تلویزیون در اتاق خواب به خاطر ایجاد میدان مغناطیسی ناسالم آرامش محیط را از بین می‌برند.

از وسایل الکترونیکی در اتاق خواب استفاده نکنید

همانند تخت فلزی، وجود وسایل الکترونیکی مانند تلویزیون، لب تاب، گوشی و مودم های اینترنت می تواند باعث ایجاد میدان مغناطیسی شود و سلامت شما را تهدید کند. البته نور و صدای این وسایل نیز شما را قبل از خواب هوشیار و بیدار نگه می دارد و به خواب رفتنتان را به تاخیر می اندازد. پس قبل از خواب آن ها را خاموش کنید و بیرون از اتاقتان بگذارید.

زیر تخت را خالی بگذارید و هیچ چیز قرار ندهید

زیر تخت را خالی بگذارید و هیچ چیز قرار ندهید!

زیر تخت را خالی بگذارید و هیچ چیز قرار ندهید!

توجه داشته باشید که قرار دادن وسایل در زیر تخت، یکی از اشتباهات بزرگ در فنگ شویی اتاق خواب است که مانع جریان روان انرژی مثبت می شود. در واقع این وسایل مانند سدی در مسیر حرکت انرژی ها می باشند و اجازه نمی دهند که آن ها اثر خوبشان را در تمام فضای اتاقتان بگذارند بنابراین برای اینکه در زمان خواب انرژی دور تا دور بدن شما در جریان باشد، پس زیر تخت خوابتان را خالی بگذارید.

در این مقاله فروشگاه اینترنتی ارون هوم سعی داشته که رعایت اصول فنگ شویی را در اتاق خواب که باعث، آرامش، امنیت، سلامت و احساس خوب و خواب راحت و روابط عاشقانه بین افراد خانواده می شود را برای شما بازگو کند اما نکاتی هست که هنوز حائز اهمیت بوده و در مطالب بعدی فروشگاه اینترنتی ارون هوم آنها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مطالب مرتبط فنگ شویی …

فنگ شویی و جذب ثروت در دکوراسیون منزل

10 چالش فنگ شویی اتاق نشیمن

نوشته های مشابه

یک دیدگاه در “14”

 1. alireza گفت:

  آموزنده بود چقدر خوبه اين فنگ شويي

  1. میرکاظمی گفت:

   خوشحالیم که مطلب فنگ شویی برای شما مفید واقع شده

 2. صادقي گفت:

  عاااالي

  1. میرکاظمی گفت:

   ممنون از شما

 3. hale گفت:

  این مطلبتون رو من چند ماه پیش خوندم و تمام قانونا رو رعایت کردم الان میخوام تشکر کنم از سایت ارون هوم برای این مطلب عالی و آموزنده اینکه خیلی روی زندگی مشترکم تاثیر مثبت داشت همین نکاتی که شاید بهش هیچ وقت اهمیت ندیدم و توجهی نکنیم .
  عالیییییییییییییی هستید.

  1. samira mirkazemi گفت:

   سپاس دوست عزیز خوشحالیم که مطلب مفید واقع شده موفق و پیروز باشید.

 4. ملیکا گفت:

  وای این مطلب فنگشویی در اتاق خواب خارق العاده بود عالییییییییییییییییییی هستید

  1. samira mirkazemi گفت:

   درود و سپاس فراوان دوست عزیز

 5. بهار گفت:

  فنگ شویی اتاق خواب عالی بود مرسی از مقالات آموزندتون

  1. samira mirkazemi گفت:

   ممنون از شما بهار عزیز که سایت ما رو اتخاب کردید

 6. صادقیان گفت:

  قانون فنگ شویی حرف نداره

  1. samira mirkazemi گفت:

   دقیقا همینطوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *