ترند‌ دکوراسیون داخلی

هر ساله، تعدادی ترند جدید طراحی دکوراسیون داخلی وارد عرصه‌ی مد می‌شود. با آمدن سال جدید ترند‌ دکوراسیون داخلی سال ۲۰۲۱ صاحبان ملک‌های تجاری و مسکونی به دنبال روند‌های جدید طراحی دکوراسیون داخلی هستند تا بتوانند همان چیزی که مدنظرشان است را داشته باشند. این در مورد صاحبانی که میخواهند در ملک خود به زندگی کنند و ارزش فروش آن را بالا برند و یا به جهت ایجاد تنوع هم صدق می‌کند.

اگرچه در طراحی دکوراسیون داخلی منزل علایق شما بسیار حائز اهمیت است، اما بررسی کردن سبک‌های جدید می‌تواند شما را با امکانات جدید و سبک‌های جدید و رنگ‌های جدید آشنا کند. البته موضوع بودجه نیز برای تصمیم به شروع بازسازی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ و یا حتی ممکن است به این نتیجه برسید که تمام فضای شما نیاز به تغییر دکوراسیون داخلی ندارد.

ترند‌ دکوراسیون داخلی سال ۲۰۲۱

برترین ترند‌های طراحی دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۲۱

قبل از صحبت کردن درباره‌ی رنگ، سبک، مبلمان و .. در دکوراسیون منزل منطقی است به سبک‌های مختلف درباره‌ی ترند‌های طراحی دکوراسیون داخلی سال ۲۰۲۱ اشاره‌ای کنیم. سه سبک متفاوت اصلی که در روند طراحی دکوراسیون داخلی بسیار موثر می‌باشد: رنگ‌ها و الگوها، پایداری و زندگی سبز، اشکال ارگانیک و خاص.

این‌ها در بهبود دکوراسیون داخلی منزل چگونه تاثیر میگذارند و اینکه آیا می توانید خودتان در صورت داشتن توانایی آن‌ها را انجام دهید یا می‌بایست با یک طراح دکوراسیون داخلی جهت انجام دکوراسیون داخلی منزل قرار داد ببندید.

رنگ‌ها و الگو‌های غیرمنتظره برای طراحی دکوراسیون داخلی

ترند‌ دکوراسیون داخلی سال ۲۰۲۱

اگر تصمیم به تغییر دکوراسیون داخلی گرفته اید و بودجه‌ی کافی برای این کار دارید، ممکن است فقط به دنبال طرح‌ها و رنگ‌هایی بروید که مورد علاقه تان هستند بدون اینکه به روند‌های جدید طراحی دکوراسیون داخلی توجه کنید. با این وجود، مهم است که در صورت تمایل به فروش ملک خود در آینده، از آنچه در آن زمان با ارزش تلقی می‌شود، آگاه باشیم. رنگ، کاغذ دیواری، اثاثه یا لوازم داخلی با رنگ‌ها و الگو‌های مختلف برخی از ارزان‌ترین و ساده‌ترین روش‌ها برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی منزل یا دکوراسیون اداری هستند.

دکوراسیون داخلی با رنگهای خنثی

دکوراسیون داخلی با رنگهای خنثی

ولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنیم این است که به کار بردن رنگ طوسی به تنهایی خارج از اصول و قاعده‌ی رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی می‌باشد. اگر چه در دهه گذشته بسیاری از خانه‌ها از رنگ‌های بژ قدیمی‌تر به رنگ خاکستری مدرن تغییر دکوراسیون داده بودند، اما امروز همه چیز فراتر از آن است. اگر تصمیم به استفاده از رنگ‌های خنثی دارید، بهتر است آنرا با دیگر رنگ‌ها در کنار هم بیاوردید. ترکیب چوب و فلز یک سبک را بسیار بهتر جلوه داده و تغریبا در هر فضایی خوب می‌شود. همچنین ترکیب رنگ‌های سفید و سیاه ویا سفید و خاکستری از ترکیب رنگ‌هایی هستند که هنوز هم جزو ترکیب رنگ‌های زیبا در امر دکوراسیون داخلی می‌شوند.

رنگ‌های خنثی به گونه‌ای جدیدتر ظاهر می‌شوند. طرح‌های تک رنگ امسال مورد توجه بسیاری از وب سایت‌های طراحی قرار گرفته اند. این به آن معناست که سقف، کف و دیوار‌ها همگی یک رنگ هستند. درواقع این یک ظاهر دراماتیک به فضا داده که هرکسی آن را برای خانه‌ی خود نمی‌پسندد. همچنین این نوع رنگ آمیزی در سخت‌تر شدن کار فروش خانه تاثیرگذار است.

الگوها درطراحی دکوراسیون داخلی

بسیاری از طرح‌های دکوراسیون داخلی از نقوش هندسی و گل گلی قدیمی و زیبا هستند. اینبار کاغذ‌های دیواری با نقوش بزرگ وارد عرصه‌ی دکوراسیون داخلی شده اند که البته برای همه‌ی دیوار‌های یک اتاق استفاده نمی‌شوند. در سال‌های گذشته، صاحبان خانه یک دیوار را به با یک رنگ غلیظ رنگ کرده و مابقی دیوار‌ها را سفید یا خاکستری می‌کردند. امسال، به جای استفاده از یک رنگ غلیظ، برای آن دیوار از الگو‌هایی استفاده می‌شود.

الگو‌های انتخابی شما بدون شک همان‌هایی هستند که در فروشگاه‌های دکوراسیون داخلی وجود دارند. این طرح‌ها از نقوش گل گلی تا تصاویر رویداد‌های تاریخی را شامل می‌شوند. از آن‌ها برای دیوار فضای پذیرایی، اتاق‌های خواب، کاشی‌های پشت کابینت آشپزخانه، فرش و … استفاده می‌شوند.

طراحی سبز و سازگار با طبیعت در طراحی دکوراسیون داخلی

حتی در بیشتر خانه‌های لوکس، ایجاد گره‌ای براساس طراحی سازگار با محیط زیست و زندگی سبز یکی از بهترین روند‌های طراحی خانه مدرن است که نسبت به هرچیز دیگری از برتری و محبوبیت بالایی برخوردار است. صاحبان خانه و صاحبان ملک‌های اداری و تجاری درصدد فهمیدن اهمیت استفاده از متریال‌های ارگانیکی که به طبیعت آسیب نمیزنند در آمده اند.

در زمان تهیه مبلمان، لوازم منزل، لوازم دکوری و اکسسوری در منزل یا محل کار خود، سعی کنید که اکثر برند‌های معروف و محبوب را بررسی کرده و دریابید که آن‌ها ایده پایدار بودن لوازم آن‌ها بر چه اساسی است. چیزی مثل چوب بامبو برای کف، فرش‌هایی از جنس فیبر نارگیل، الیاف، پارچه‌های کتان، تایل‌های سنگی، همه و همه ظاهر زیبا با رویکردی سازگار با محیط زیست ارائه می‌دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *