فرش مدرن

انواع فرش های همسو با معماری مدرن، فرش مدرن یک قطعه ضروری برای هر سالن نشیمن، اتاق خواب یا آشپزخانه است. فرش های معاصر می توانند به تعریف تم و پالت رنگ اتاق، محافظت از کف و جذب سر و صدای روزمره زندگی کمک کنند. یک فرش مدرن می تواند کف پای شما را از ساییدگی و بریدگی روزمره محافظت کند و با روتختی راحت، و نه کفپوش چوب سخت یا کاشی،  حمایت کند.

فرش ها همچنین می توانند رنگ و الگوی پیچیده ای به اتاق خواب یا اتاق نشیمن شما اضافه کنند. هنگام خرید فرش حتماً اندازه فرش، بافت و مواد فرش و از همه مهمتر طرح آن را در نظر بگیرید. اگر می خواهید یک زیبایی مدرن را تکمیل کنید، به دنبال یک فرش مدرن با الگوهای برجسته، مانند شورون یا راه راه، یا طرح های انتزاعی باشید که بیانگر  فرش مدرن هستند با فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی منزل و اکسسوری ارون هوم همراه شوید.

فرشهای پشمی مدرن

فرشهای پشمی مدرن: پشم به دلیل نرمی، دوام و مقاومت در برابر لکه یکی از محبوب ترین مواد فرش است. یک فرش پشمی مدرن به طور طبیعی بسیار خوب عایق بندی می شود، گرما را در خانه شما و سرما را در خارج از آن نگه می دارد.

بعلاوه، پشم ماده ای طبیعی است که می تواند در فرشهای منطقه طراح، فضاهای کوچک خانه شما را عایق بندی و برجسته کند. فقط تصور کنید که چقدر راحت تر خواهید شد وقتی دیگر مجبور نیستید بعد از صبح که از رختخواب بیرون می روید روی کفهای سخت و سخت خود راه بروید.

فرش های مصنوعی مدرن

فرش های مصنوعی مدرن: فرش های مصنوعی اغلب از موادی مانند پلی پروپیلن و سایر الیاف مصنوعی تشکیل شده اند و گزینه ای همه کاره برای استفاده در فضای داخلی یا خارجی هستند. فرش های مصنوعی معاصر مزایای الیاف مصنوعی مانند نگهداری آسان و افزایش مقاومت در برابر لکه را با الگوها و طرح های جذابی که می توانید در تمام فرش های مدرن ما پیدا کنید ، ترکیب می کند.

الگوها و طرحهای فرش مدرن

از ویژگی های فرش معاصر الگوها و طرح های منحصر به فرد آن است:

فرش هندسی

فرش Chevron Area Modern:

الگوی شورون الگوی متوالی V است و در واقع ریشه در لباس های نظامی دارد. فرش شورون سیاه و سفید از محبوبیت خاصی برخوردار است ، اما حتماً در مجموعه گسترده ای از رنگها و مواد انتخاب کنید تا انتخاب کنید تا به اتاق شما احساس شیک مدرن بدهد.

فرش راه راه مدرن

فرش راه راه مدرن: خطوط تمیز و طراحی مینیمالیستی نمونه مدرن طراحی مدرن است، بنابراین یک فرش راه راه یک انتخاب عالی برای هر خانه مدرن است. می توانید یک طرح ساده دو رنگ را انتخاب کنید یا به دنبال یک فرش راه راه مدرن چند رنگ انتزاعی تر باشید که بیشتر یادآور یک نقاشی باشد. این یک روش عالی برای افزودن رنگ های مکمل یا متضاد به یک اتاق است.

فرش مدرن  Quatrefoil

فرش مدرن : Quatrefoil الگویی است که می بینید در بسیاری از کوسن های تزئینی، فرش و سایر پارچه های مدرن گنجانده شده است. به دنبال تغییراتی در طراحی سنتی چهار گلبرگی (که به طور کلی فقط منحنی ها را شامل می شود) . بهتر است یک ترکیب رنگ ساده انتخاب کنید و اجازه دهید خطوط برجسته طرح گویای خودشان باشد.

سخن آخر

امیدواریم که این مقاله از فروشگاه اینترنتی ارون هوم  اطلاعات مفیدی در مورد الگوهای فرش مدرن ارائه داده باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *